7 izplatītākās atrunas savas mājaslapas neveidošanai
Tīmekļa vietnes trūkums uzņēmumam negatīvi ietekmē tās tēlu un peļņu. Taču ir daudzi uzņēmumi, kuri joprojām izmanto attaisnojumus, lai neveidotu savu mājaslapu. Mēģināšu atspēkot populārākās atrunas šajā rakstā.
1.atruna — Mums nav vajadzīga mājaslapa
Internetu izmanto visu vecumu cilvēki. Vairāk nekā 80% pieaugušo katru dienu apmeklē un izmanto internetu – dažādos sociālajos tīklos, dienas ziņu lasīšanai, e-pasta lasīšanai un sūtīšanai utt. Ja jums nav savas mājaslapa, kur prezentēt savus pakalpojumus un produktus, jūs pastāvīgi zaudējat klientus.
2.atruna — Mūsu bizness nav paredzēts internetam, manu klientu tur nav
Šis attaisnojums ir aktuāls tiem, kuru klienti ir tikai gados veci cilvēki no mazpilsētām vai ciemiem, kuri nav pieraduši pie jaunajām tehnoloģijām. Bizness ar tik šauru un viendabīgu mērķauditoriju tikpat kā nav. Katram uzņēmumam ir 2-3 klientu segmenti, no kuriem lielākā daļa meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu interneta vidē.
3.atruna — Mājaslapas izveidei nav naudas
Optimizēta pārdošanas mājaslapa ietaupīs jūsu reklāmas budžetu, jo klienti paši atradīs jūs interneta vidē. Mājaslapa ir ienesīgs ieguldījums, kas atmaksāsies 2-3 mēnešu laikā un palīdzēs jums palielināt peļņu nākotnē. Pie tam ir tāda dīvainība mājaslapām, ka vienreiz tajā ieguldi līdzekļus un peļņu tas nes mūžīgi.
4.atruna — Mums ir pietiekami daudz klientu
Jums var rasties jautājums, kāpēc maksāt vairākus simtus eiro par mājaslapas izveidi, ja jau tāpat ir pietiekami daudz klientu. Taču veiksmīga biznesa mērķis ir palīdzēt pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, vienlaikus radot jaunas darba vietas, pavairojot klientu bāzi un palielinot peļņu. Ja esat apmierināts ar pašreizējo klientu plūsmu, jūs zaudējat iespēju to palielināt, zaudējat attiecībā pret aktīvākiem konkurentiem.
5.atruna — Kāpēc man vajadzīga mājaslapa, ja ir sociālie tīkli un tirgus
Mājaslapa ir iespēja sistematizēt svarīgu informāciju par savu biznesu — pakalpojumiem, precēm, priekšrocībām, atsauksmēm, cenām un sadarbības noteikumiem. Lai par pircējiem kļūtu vairāk sekotāju sociālajos tīklos, ļoti svarīga ir arī sava uzņēmuma mājaslapa. Atcerieties, ka ne visi potenciālie klienti ir aktīvi sociālajās vietnēs Instagram vai Facebook. Bet tādas meklētājprogrammas kā Google, Bing vai Yandex, atšķirībā no tirgiem un sociālajiem tīkliem, izmanto visi.
6.atruna — Nav laika nodarboties ar savu mājaslapu
Mājaslapas administrēšana aizņem tikpat daudz laika kā e-pasta pārbaude vai zvanīšana potenciālajiem klientiem. Tikai mājaslapas administrēšana sniedz daudz vairāk priekšrocību un labuma. Nepieciešamības gadījumā, mājaslapas pārvaldību var uzticēt vietnes izstrādātājam.
7.atruna — Mēs nevēlamies algot papildu darbiniekus mājaslapas uzturēšanai
Mūsdienīgās mājaslapu platformas ļauj ikvienam pārvaldīt savu vietni. AO-Web-Studio saviem klientiem sniedz konsultācijas, lai viņi paši varētu veikt izmaiņas savā mājaslapā, neiesaistot programmētājus. Tāpat ir iespēja šo darbiņu uzticēt tieši mums.
Esat pieņēmuši lēmumu par labu mājaslapas izveidei – sazinies